Akce - Chytré hodinky za 1 Kč k tarifu #SosejSPOLU (ukončeno)

Pravidla akce

Termín akce

Akce platí od 00:00:00 dne 1. září 2018 do 23:59:59 dne 31. října 2018.

Popis akce

Objednej si během akce tarif #SosejSPOLU, proveď aktivaci tarifu do 31.10. a získej chytré hodinky za 1 Kč. Hodinky Ti budou zaslány ihned po první uhrazené faktuře tarifu #SosejSPOLU.

Jsem nový zákazník RelaxMobil

Akce chytré hodinky za 1 Kč platí pro všechny nové objednávky učiněné během akce u tarifu #SosejSPOLU. Objednávka může být provedena na webu nebo telefonicky. Služba musí být aktivována do 23:59:59 dne 31.10.2018 a hodinky Ti budou odeslány ihned po první vystavené a včas uhrazené faktuře.

Jsem stávající zákazník RelaxMobil

Akce chytré hodinky za 1 Kč platí i pro stávající zákazníky RelaxMobil, jestliže během akce přejdou na tarif #SosejSPOLU. Přechod lze učinit telefonicky na Zákaznickem centru 840 999 888 (Po-Pá, 8-16:00) nebo na email info@relaxmobil.cz. Hodinky Ti budou odeslány ihned po první vystavené a včas uhrazené faktuře.

Proč právě chytré hodinky

Chytré hodinky A1 pro Tebe máme v krásné zelené Relaxí variantě, s podporou SIM a microSD karty. Hodinky mají dotykový displej a k telefonu se připojují přes bluetooth. Navíc jsou kompletně v češtině.

7 důvodů proč je mít: 

  • ulehčí Ti život při každodenních situacích - už nemusíš lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu, zavoláte si přímo z hodinek
  • díky podpoře SIM a bluetooth můžeš hodinky používat jako samostatné zařízení anebo je můžeš propojit s vaším mobilním telefonem
  • hodinky umožňují psaní a čtení SMS
  • zobrazují zprávy a notifikace ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.)
  • díky integrovanému fotoaparátu můžeš pořizovat nádherné fotografie a selfie
  • lze na nich přehrávat hudbu a prohlížet obrázky
  • mají spoustu aplikací, které lze využít i bez mobilního telefonu. např. budík a kalendář

A to se vyplatí! Objednej si nový tarif #SosejSpolu, aktivuj do 31.10.2018 a jsou Tvoje 👍