Zářijová servisní prohlídka odstaví některé funkce

A to konkrétně v letech páně 30.8. - 10.9. roku dvoutisícovéhosedmnáctého. Našeho síťového poskytovatele čeká výměna strojů a s tím souvisí i odstávka některých funkcí. Volat, smskovat a #sosat data budete samozřejmě bez výpadků, jen některé vychytávky si dají na pár dní volno.

Pevně věříme, že se vás odstávka zásadně nedotkne - možná si jí ani nevšimnete - a všichni společně budeme servisnímu týmu poskytovatele naší sítě držet pěsti, aby staré mašinky bez problémů vyměnil za ty nové.

Shrneme si sedm vychytávek, které si vezmou volno: 

1. Samoška má otevřeno jen do 29.8. do 22:00

Máte v plánu nastavit si na příští měsíc jiný tarif, zapnout neomezené volání v síti nebo aktivovat roaming? Prosíme, učiňte tak, do 29. srpna do 22:00. Po tomto termínu již nebude možné v Samoobsluze provádět žádné nastavení. Až do 31.8. si budete ale moci dokoupit data pomocí SMS.

 

2. Informace o čerpání balíčků

Během odstávky nebudeme mít k dispozici informace, kolik minut, SMS nebo dat jste již ze svých balíčků využili.

 

3. Do#sosání dat

Do#sosání dat probíhá vždy již na začátku měsíce, doporučujeme si na září základní balíček trochu navýšit. Změnu naplánujte nejpozději do 29. srpna 22:00 na samoobsluha.relaxmobil.cz 

 

4. Odblokování služeb

Stává se vám, že jsou vaše služby blokovány z důvodu včasného neuhrazení vyúčtování? Uhraďte, prosím, tento měsíc své vyúčtování ve splatnosti, aby nedošlo k časově delší blokaci.

 

5. Výměna SIM karet

Víte už nyní, že dostanete nový telefon a budete do něj potřebovat jiný typ SIM karty? Napište nám, prosím, co nejdříve na info@relaxmobil.cz. Během odstávky nebude výměna možná.

 

6. Limity

O dosažení vámi nastaveného limitu vás budeme informovat SMSkou. Nedojde ale k zablokování služeb. Hlídejte si, prosím, pro jistotu svou aktuální útratu.

 

7. Datové balíčky na cesty po EU

Máte aktivní datový balíček na cesty po EU a bude vám končit ve shodný termín s odstávkou? Váš balíček ukončíme již k 31. srpnu, aby váš internet v zahraničí nebyl zcela blokován. Během servisu také nebude možné si balíček aktivovat.