Zpomalený internet skončí, přijde dokup dat zdarma

Všechno jednou končí a nyní nastal čas se rozloučit se zpomaleným internetem. Od 1. 5. 2018 nebude mobilní internet po vyčerpání datového balíčku zpomalen, ale zastaven. Aby loučení bylo spíše radostné než smutné, můžete si dokoupit balíček 100 MB zdarma.

Ze statistik jsme zjistili, že 94 % zákazníků Relax Mobil se do zpomalené rychlosti vůbec nedostane. Konec FUP se jich nijak nedotkne a mohou se pouze radovat z dokupu zdarma.

AKCE DO KONCE LÉTA: DOKUPTE SI 100 MB ZDARMA

Od 1.5.2018 až do 31.8.2018 si můžete po vyčerpání dat dokoupit datový balíček 100 MB zcela zdarma. Spolu s novinkami jsme samozřejmě povinni zveřejnit i aktualizované ceníky. Kromě informace o nových pravidlech FUP se v nich nic nezměnilo, o čemž se můžete přesvědčit sami v souvisejícím článku, který vás odkáže do aktuálně platných dokumentů, kde naleznete i aktuální ceník od 1.5.2018.

Zdarma si můžete dokoupit balíček 100 MB jedenkrát v kalendářní měsíci. Dokup 100 MB zdarma můžete získat, pouze pokud máte datový balíček. Dokup nelze provést v případě, že máte internet v mobilu vypnutý nebo využíváte-li internet Platím, co stáhnu.

Po vyčerpání dat si můžete dokoupit balíček v libovolné výši z naší nabídky dokupů. Dokup zdarma se ale vztahuje pouze na balíček 100 MB, který dokoupíte jako první v daném kalendářním měsíci.

Po vyčerpání základního datového balíčku pošlete SMS ve tvaru: DOKUP100 na číslo 4343. Dokup se automaticky provede a pokud se jedná o první dokup v aktuálním kalendářním měsíci, pak vás nebude stát ani korunu. Dokup si po skončení akce pořídíte za standardní cenu dle aktuálně platného ceníku.

Máte-li nějaký starší tarif, v jeho ceníku se kromě informace o novém fungování FUP nic nemění. Změna chování FUP nemá dopad na žádné ceny. Dokup zdarma můžete využít u libovolného i již nenabízeného tarifu. V případě dotazů nám prosím napište na info@relaxmobil.cz 

PROČ PRÁVĚ 100 MEGA?

Každý měsíc se několik zákazníků do zpomalené rychlosti přeci jen dostane. Opět jsme nahlédli do statistik a objevili, že většina nespotřebuje ve zpomalené rychlosti více než 45 MB. Náš dárek v podobě 100 MB zdarma je tedy více než dvojnásobný.

DOKUPY BUDOU NOVĚ NA 30 DNÍ

Další novinkou je změna chování dokupů dat. Až doteď byla platnost dokupu do konce zúčtovacího období, tedy kalendářního měsíce. Od 1. května bude pro všechny dokupy platit 30 denní platnost. Pokud je do konce měsíce nevyčerpáte, zbývající část dokupů se automaticky přenese do dalšího měsíce.

Díky tomu se už nemusíte bát si provést dokup na konci měsíce. Megabajty v dokupu můžete čerpat 30 dní od provedení dokupu.

V jednu chvíli můžete mít maximálně dva nevyčerpané dokupy. Pokud jste již provedli dva dokupy, ale oba dva jsou zatím nevyčerpány, třetí dokup již nelze provést. Z tohoto pravidla vyplývá, že právě dva nevyčerpané dokupy je maximální množství, které si můžete přenést do dalšího měsíce.