Jak doporučím někomu Relax Mobil?

A. Chcete se stát novými zákazníky Relax Mobilu a odejít od svého současného operátora? Vezměte ještě někoho s sebou a získejte odměnu 300 Kč pro každého z vás.

B. Jste našimi zákazníky a jste s námi spokojeni? Řekněte to ostatním. Doporučte Relax Mobil někomu ve svém okolí a získejte pro vás oba odměnu 150 Kč.

Jak to funguje?

A. Karel a Honza chtějí přejít k Relax Mobilu. Karel během objednávky (například po telefonu) uvede Honzovo telefonní číslo jako doporučitele. Honza udělá to samé a při objednávce uvede Karlovo telefonní číslo jako doporučitele. Každý z nich dostane slevu 150 Kč za to, že někoho doporučili a zároveň 150 Kč za to, že byli někým doporučeni. Celkem získávají odměnu ve formě slevy do vyúčtování ve výši 300 Kč pro každého.

B. Petr je stávající zákazník Relax Mobilu a doporučil Lence, aby k Relax Mobilu také přešla. Lenka si vybrala tarif a během objednávky uvedla Petrovo telefonní číslo jako doporučitele. Petr tak dostane odměnu ve formě slevy do vyúčtování ve výši 150 Kč za to, že Lenku doporučil, a Lenka 150 Kč za to, že přešla k Relax Mobilu na Petrovo doporučení.

A co když potřebují nová čísla?

Podmínkou je, aby alespoň jeden z nich přenášel k Relax Mobilu své stávající telefonní číslo. Řekněme, že například Karel přenáší své číslo a Honza potřebuje číslo nové. V takovém případě nejprve udělá objednávku Honza a během objednávky uvede Karlovo telefonní číslo. Poté udělá objednávku Karel a během objednávky uvede Honzovo nové telefonní číslo, protože ten už ho nyní zná.