Přijďte ve dvou

Platí od 1.11.2017

Chcete se stát novými zákazníky Relax Mobilu a odejít od svého současného operátora? Vezměte ještě někoho s sebou, získejte odměnu 300 Kč pro každého z vás.

​Jak na to?

Karel a Honza chtějí přejít k Relax Mobilu. Karel během objednávky (například po telefonu) uvede Honzovo telefonní číslo jako doporučitele. Honza udělá to samé a při objednávce uvede Karlovo telefonní číslo jako doporučitele. Každý z nich dostane slevu 150 Kč za to, že někoho doporučili a zároveň 150 Kč za to, že byli někým doporučeni. Celkem získávají odměnu ve formě slevy do vyúčtování ve výši 300 Kč pro každého z nich.

A co když potřebují nová čísla?

Podmínkou je, aby alespoň jeden z nich přenášel k Relax Mobilu své stávající telefonní číslo. Řekněme, že například Karel přenáší své číslo a Honza potřebuje číslo nové. V takovém případě nejprve udělá objednávku Honza, zvolí si své nové telefonní číslo a do pole "Doporučitel" napíše telefonní číslo Karla. Poté udělá objednávku Karel a do pole "Doporučitel" napíše telefonní číslo Honzi, protože ten už ho nyní zná.​​

Odměna "Přijďte ve dvou" se řídí aktuálně platnými pravidly programu "Doporuč a získej"