Jak mohu zaplatit fakturu?

Chci mít služby zaplacené ihned. Jak na to?

Online bankovním převodem - Bezpečná, komfortní a okamžitá platba z vašeho standardního internetového bankovnictví bez nutnosti vyplňování platebního příkazu.

Platební kartou – Platba prostřednictvím vysoce zabezpečené 3D Secure platební brány. Nutností je, aby vaše karta umožňovala platby na internetu. Platba je ihned připsána na náš účet. Zaplatit můžete pomocí karet:

  • MasterCard
  • Maestro
  • Visa
  • Visa Electron

Expresním bankovním převodem - Zrychlená varianta standardního bankovního převodu v rámci jedné bankovní instituce, kdy jste instruován k platbě u stejné banky jako je ta vaše.

GoPay peněženkou - GoPay je rychlý a bezpečný platební nástroj pro veškeré drobné platby. Přes GoPay platíte ZDARMA za zboží a služby u obchodníků. GoPay účet je založen během platby na zadanou e-mailovou adresu. V případě založeného GoPay účtu stačí provést přihlášení HESLEM a potvrdit platbu z aktuálního zůstatku nebo provést DOBITÍ přes vybranou platební metodu. Platba je ihned provedena.

superCASH - Vygenerujte si kód a zaplaťte snadno hotovostně prostřednictvím terminálů společnosti SAZKA, a.s. či České Pošty, s.p.

Preferuji standardní metody platby. Jak na to?

Na pobočce Raiffeisenbank – Platbu provedete vkladem dané částky přímo na náš účet. Platba bude zaznamenána následující pracovní den.

Bankovním převodem – Provedete jednorázovou platbu přes váš bankovní účet a to dle námi zaslané výzvy k platbě / údajů na faktuře.

Složenkou – Zpracování této platby může trvat 3 – 5 pracovních dnů. Předvyplněná složenka není součástí faktury. Složenku typu A si zákazník vyzvedne na České poště, a.s. a vyplní jí dle námi zaslané výzvy k platbě na zadanou emailovou adresu.

Nechci se o platby každý měsíc starat. Jak na to?

Platba inkasem – Inkaso je vhodné pro služby, kde je částka variabilní.